Restauracja Roberta Lewandowskiego w Browarach Warszawskich

2019.10.28

Już za rok, jesienią 2020 roku otwarta zostania nowa restauracja Roberta Lewandowskiego oraz jego wspólników w Browarach Warszawskich na Woli.

Zmieniający się kwartał ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej już za rok stworzy nową historię Browarów Warszawskich, które dzięki budynkom mieszkalnym i biurowcom, uzupełnionymi placami i skwerami, a także restauracjami i kawiarniami ponownie tętniły będą życiem.

Browary Warszawskie staną się Dzielnicą Spotkań i Smaków, a to dzięki m.in. Robertowi Lewandowskiemu, kapitanowi reprezentacji Polski i napastnikowi Bayernu Monachium, który wspólnie ze wspólnikami - Jerzym Krzanowskim i Jackiem Trybuchowskim otworzą autorską restaurację w zabytkowej Warzelni. Restauracja zajmie cały obiekt, który jest największym zachowanym fragmentem dawnego kompleksu piwowarskiego.

W ceglanym budynku przy ulicy Haberbuscha i Schielego na powierzchni ponad 1 300 mkw., funkcjonowała będzie restauracja Lewandowskiego, gdzie jak zapewniają inwestorzy, będzie można tu wpadać w drodze do pracy na śniadanie, spotykać się na biznesowy lunch, zjeść dobrą kolację z rodziną, a wieczorem, z przyjaciółmi wspólnie obejrzeć świetny mecz.

Browary Warszawskie powstały ponad 170 lat temu dzięki trzem słynnym, wolskim browarnikom - Błażej Haberbusch, Konstanty Schiele i Jan Henryk Klawe. Obecnie obok odrestaurowywanym budynkom, powstają mieszkania, nowoczesne biura oraz przestrzeń gastronomiczno-rekreacyjna. Projekt nowych Browarów przygotowała renomowana pracownia JEMS Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.