Rent24 debiutuje na polskim rynku


2019.05.06
Autor: Urbanity.pl
Firma coworkingowa rent24 wynajęła biura w rewitalizowanej dawnej fabryce Norblina na warszawskiej Woli.

Nowy najemca flagowego projektu Grupy Capital Park to dostawca powierzchni coworkingowej i colivingowej, który obecnie działa w 55 lokalizacjach na trzech kontynentach. Berlińska firma założona została w 2015 roku i oferuje pojedyncze miejsca pracy w otwartych przestrzeniach, jak również prywatne pokoje, wynajem sal konferencyjnych czy networking podczas organizowanych eventów społecznych.

Wynajęcie 4 000 mkw. powierzchni w projekcie ArtNorblin to debiut firmy na polskim rynku. W procesie negocjacji umowy najmu pośredniczyła agencja Cushman & Wakefield.

Rewitalizacja dawnej fabryki Norblina to 2-hektarowy teren po historycznych zakładach Norblin, Bracia Buch i T. Werner, zlokalizowany pomiędzy ulicami Prostą, Łucką i Żelazną na Woli. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji to ponad 66 000 mkw., z czego 40 000 mkw. zajmą biura, a ponad 26 000 mkw. lokale handlowo-usługowe, gastronomiczne, kulturalne i rozrywkowe.

Projekt architektoniczny to zasługa pracowni PRC Architekci, a głównym wykonawcą jest firma Warbud SA, z którą współpracują m.in. Soletanche Polska, Maat4 i TKT Engineering. Nowy ArtNorlin zostanie oddany do użytku na przełomie I i II kwartału 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.