Przy Postępu 3 w Warszawie powstaną mieszkania na najem


2018.04.09
Autor: Urbanity.pl
Golub GetHouse zakupił działkę przy ulicy Postępu 3 na warszawskim Służewcu, na której powstać ma inwestycja mieszkaniowa przeznaczona na długoterminowy najem.

Zakupiona nieruchomość przez firmę Golub GetHouse składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 11 553 metrów kwadratowych. Według wstępnej koncepcji powstać mają kilkukondygnacyjne budynki mieszkalne z około 360 mieszkaniami przeznaczonymi do długoterminowego najmu.

Pod inwestycją znajdzie się garaż podziemny, a wokół budynków bogata infrastruktura udogodnień dla mieszkańców. W przestronnym lobby znajdzie się także czynna całodobowo recepcja.

Od kilku lat uważnie analizujemy potencjał poszczególnych dzielnic Warszawy i zachodzące w nich zmiany. Odległość do biura i komfortowy transport do miejsca pracy stały się jednymi z kluczowych czynników przy poszukiwaniu własnego mieszkania. Służewiec jest bez wątpienia dzielnicą z dużą liczbą nowoczesnych biur, a co najważniejsze z wysokim popytem na mieszkania na wynajem. Z tego właśnie względu zdecydowaliśmy się na inwestycję, która w pełni odpowie na oczekiwania potencjalnych najemców. Otrzymają oni wysokiej jakości, profesjonalnie zarządzany produkt, który dodatkowo posiadał będzie szereg udogodnień, niespotykanych w innych tego rodzaju obiektach na rynku
powiedział: Czarek Jarząbek, Założyciel i Prezes Zarządu Golub GetHouse

Niebawem inwestor zorganizuje konkurs, który wyłoni biuro architektoniczne odpowiedzialne za koncepcję inwestycji.

Przypomnijmy, że w styczniu br., Golub GetHouse został właścicielem grunt przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Grzybowskiej. Na działce o powierzchni 5 371 mkw. powstanie 140-metrowy wieżowiec Liberty Tower, w którym znajda się mieszkania na wynajem oraz hotel.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.