Liberty Tower i Postępu Apartments pod marką Inspirentals


2019.06.14
Autor: Urbanity.pl
Golub GetHouse wprowadza nową markę nieruchomościową w swoim portfolio pod nazwą Inspirentals, w ramach której powstawały będą projekty w sektorze mieszkań na wynajem.

Inspirentals Golub GetHouse oferować ma niespotykany jak dotąd na polskim rynku zakres udogodnień, dostępnych dla wszystkich mieszkańców. Pierwszymi dwiema inwestycjami będą Postępu Apartments (nazwa robocza) i Liberty Tower. Deweloper ma zabezpieczone grunty do realizacji około 1 500 mieszkań na wynajem.

Pierwsza z inwestycji - Postępu Apartments - to cztery połączone ze sobą budynki. Na wejściu do obiektu zaplanowano lobby z czynną całodobową recepcją. Inwestycja zakłada realizację 371 371 jednostek mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach od 26 do 71 mkw. które wynająć będzie można w pełni wyposażone. W ofercie znajdą się również mieszkania, gdzie deweloper zaoferuje pakiety wykończeniowe.

Przyszli mieszkańcy kompleksu będą mieli do dyspozycji m.in. siłownię ze strefą spa, pokoje TV, pokoje gier, strefę chillout, czytelnię, salę konferencyjną czy punkt odbioru paczek. Na parterze budynku od strony ulicy Postępu zaplanowano zaplecze usługowe z restauracjami, kawiarniami czy sklepami spożywczymi.

Postępu Apartments powstanie na warszawskim Służewcu przy ulicy Postępu. Za projekt architektoniczny odpowiada Grupa 5 Architekci. Budowa inwestycji ma ruszyć w I kwartale 2020 roku.

Drugim projektem realizowanym pod marką Inspirentals będzie wieżowiec Liberty Tower, zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Grzybowskiej na warszawskiej Woli. 140-metrowy budynek zaoferuje ponad 500 wykończonych apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 32 do 13 mkw. Mieszkania przeznaczone są na długoterminowy najem. Inwestycja składa się z 42-kondygnacyjnej wieży wraz z 9-kondygnacyjnym podium i garażu podziemnego.

Mieszkańcy Liberty Tower będą mogli korzystać z centrum spa i fitness, sali gier, strefy relaksu, centrum konferencyjnego czy otwartej kuchni. Całość znajdzie się na 10. i 11. kondygnacji wieżowca.

W budynku funkcjonował będzie również hotel Radisson RED z 267 pokojami, który umiejscowiony zostanie w 9-kondygnacyjnym podium. Projekt architektoniczny Liberty Tower przygotowała pracownia Arquitectonica, która na swojego lokalnego partnera wybrała uznane biuro projektowe Epstein. Budowa wieżowca ruszy w II kwartale 2020 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.