Powstający wieżowiec Central Point nowym biurem Wolf Theiss


2021.01.26
Autor: Urbanity.pl
Jesienią tego roku do wieżowca Central Point wprowadzi się firma prawnicza Wolf Theiss.

Central Point, który powstaje w centrum Warszawy i jest flagową inwestycją realizowaną obecnie przez Immobel w Polsce, będzie wizytówką polskiego biura kancelarii Wolf Theiss. Nowy najemca obsługuje najbardziej znaczących przedsiębiorców i inwestorów w regionie CEE/SEE.

Obecnie Wolf Theiss swoje biura posiada w biurowcu Mokotowska Square, gdzie zajmuje ponad 1 000 mkw. powierzchni biurowej na ostatnim piętrze budynku. Nowa siedziba w Central Point będzie miała powierzchnię 1 500 mkw. i obejmie całe czwarte piętro wieżowca wraz z zewnętrznym tarasem oraz połowę piątego piętra.

Central Point będzie 22-kondygnacyjnym biurowcem klasy A zlokalizowanym na działce na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, tuż nad skrzyżowaniem dwóch linii metra. Łącznie wieżowiec oferuje 19 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Ten nowoczesny budynek otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent".

Za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Projektów Kazimierski i Ryba we współpracy z Arquitectonica. Za proces komercjalizacji Central Point jest odpowiedzialna firma JLL. Najemcę w tej transakcji reprezentowała natomiast Cresa Polska.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.