Polnord oddaje pierwszą część osiedla na warszawskim Wilanowie


2020.12.01
Autor: Urbanity.pl
Polnord dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie dla projektu Wilania przy ulicy Herbu Janina na warszawskim Wilanowie.

Wilania jest pierwszym z trzech projektów firmy Polnord zlokalizowanym przy ulicy Herbu Janina w Warszawie. Cztery niewielkie budynki wielorodzinne otrzymały już pozwolenie na użytkowanie, a właściciele mieszkań mogą od października odbierać klucze do swoich nowych lokali.

W pierwszym etapie wilanowskiej inwestycji Polnord wybudowane zostały cztery kameralne budynki ze 113 mieszkaniami. W ofercie pozostały ostatnie 3 wolne lokale. Równolegle Polnord prowadzi sprzedaż mieszkań z kolejnych części inwestycji - Wiktorii i Wioletty, które zostaną oddane do użytku najpóźniej w połowie 2021 roku.

Każdy z kolejnych części projektu na warszawskim Wilanowie składa się z 4-piętrowych budynków mieszczących po 30 mieszkań. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Medusa Group. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z wewnętrznego parku o powierzchni 1,5 ha., a na terenie poszczególnych etapów powstaną strefy rekreacyjne i sześć stref wyciszających, w tym łąki kwietne, szpalery drzew i zielone wzgórze.

Dodatkowo zaplanowano boksy rowerowe i wózkownie, a część lokali wyposażono w komórki lokatorskie.

Generalnym wykonawcą kompleksu Wilania, Wiktoria, Wioletta jest spółka API.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.