Wilanów z kolejnymi gotowymi mieszkaniami od firmy Polnord


2021.03.22
Autor: Urbanity.pl
Gotowe są już mieszkania w kolejnym etapie osiedla „Wilania, Wiktoria, Wioletta” na warszawskim Wilanowie. W sprzedaży znajdują się jeszcze wolne lokale.

Zakończyła się realizacja kolejnego etapu osiedla firmy Polnord na warszawskim Wilanowie. Gotowe są budynki w ramach projektu Wiktoria.

Wiktoria składa się z trzech, 4-piętrowych budynków wielorodzinnych, w których znajduje się 87 mieszkań. Właśnie rozpoczęły się ich odbiory. W ofercie dewelopera znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchniach od 47 do 89 metrów kwadratowych.

Kompleks mieszkaniowo-usługowy „Wilania, Wiktoria, Wioletta” powstaje na działce przy ulicy Herbu Janina w dzielnicy Wilanów. Inwestycja składa się z dziewięciu budynków połączonych wspólnymi terenami zielonymi. Na terenie osiedla znajdą się m.in. boksy rowerowe, wózkownie czy komórki lokatorskie przypisane do części lokali. Przestrzeń na osiedlu porządkuje wewnętrzny park o powierzchni aż 1,5 ha.

Obecnie w budowie pozostaje ostatni etap inwestycji - Wioletta. Oddanie do użytku zaplanowano na połowę br. Generalnym wykonawcą osiedla jest spółka API.

Komentarze


 • Bieg
  Gość
  2021-03-24 11:24:05
  Uwaga na tego dewelopera!!! Niesolidny, niesłowny, "bałaganiarz", zerowy kontakt!!!!

 • reksio
  Użytkownik
  2021-03-27 13:47:21
  Zburzyc ta osrana kostke !!!!

 • Sdy
  Gość
  2021-03-29 18:38:55
  Ebaem wasze madky

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.