Polnord rozpoczyna sprzedaż mieszkań w stołecznym Miasteczku Wilanów


2020.02.03
Autor: Urbanity.pl
Do oferty wprowadzone zostały właśnie mieszkania z ostatniego etapu inwestycji przy ulicy Herbu Janina w Miasteczku Wilanów.

Inwestycja Wioletta, która jest ostatnim etapem inwestycji firmy Polnord przy ulicy Herbu Janina, składa się z trzech niewielkich, 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych.

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w tej części kompleksu. W ofercie znajdują się lokale od 1 do 4 pokoi o powierzchniach od 32 do 88 mkw. Do części z nich przynależą ogródki o wielkości do 40 mkw.

Budowa inwestycji Wioletta już ruszyła, a jej zakończenie planowane jest na II kwartał 2021 roku.

Inwestycja firmy Polnord w Miasteczku Wilanów to trzy etapy - Wilania, Wiktoria i Wioletta. Łącznie kompleks składa się z 10 czteropiętrowych budynków, w każdym po 30 mieszkań. Prawie 70 proc. powierzchni osiedli (ok. 1,5 ha) zajmuje roślinność podzielona na 6 stref.

Dobiega końca pierwszy etap inwestycji - WIlania, której budowa potrwa do II kwartału br. Z kolei na budowie Wiktorii prace budowlane są na zaawansowanym etapie.

Komentarze


  • Lukasz
    Gość
    2020-02-04 18:32:36
    Szkoda, że z ogródków nie będzie widać pędzących autostradą samochodów. Niestety z uwagi na fakt, że S2 będzie na nasypie to dopiero mieszkańcy 3 i 4 piętra się załapią.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.