Gotowe kameralne osiedle na Wilanowie. Deweloper przekazuje klucze do nowych mieszkań


2021.09.07
Autor: Urbanity.pl
Pierwsi mieszkańcy osiedla Wioletta na warszawskim Wilanowie odebrali już klucze do swoich nowych mieszkań. W ofercie są jeszcze wolne lokale.

Polnord zakończył budowę ostatniej części projektu mieszkaniowego na Wilanowie w Warszawie. Do dwóch ukończonych pod koniec zeszłego i na początku tego roku części pod nazwą Wilania i Wiktoria dołączył ostatni etap - Wioletta. Deweloper rozpoczął wydawanie mieszkań klientom.

Na Wilanowie, przy ulicy Herbu Janina powstał kompleks dziewięciu, 4-piętrowych budynków wielorodzinnych po 30 mieszkań w każdym. Inwestycja charakteryzuje się elegancką elewację pokrytą płytkami klinkierowymi w kolorze grafitu, które kontrastują z balustradami balkonów wykonanych z jasnego, „mlecznego” szkła.

Na terenie osiedla znajdują się liczne udogodnienia dla mieszkańców, w tym m.in. boksy rowerowe, wózkownie, komórki lokatorskie przypisane do części lokali, a także cichobieżne windy i wideodomofony. Cały teren jest monitorowany.

Ponad połowę terenu osiedla zajmują tereny biologiczne czynne. Pomiędzy budynkami znajduje się wewnętrzny park o powierzchni aż 1,5 ha., a także strefy rekreacyjne i sześć stref wyciszających.

W ofercie znaleźć można jeszcze mieszkania o metrażach od 55 do 88 mkw.

Generalnym wykonawcą osiedla Wilania, Wiktoria, Wioletta była spółka API. Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Medusa Group.

Komentarze


 • Polo
  Gość
  2021-09-07 12:09:36
  Bardzo Kameralne- Patrzac na zamieszczone foto inwestycji. 10 , 6 pietrowych bloków przy trasie!

 • Tomi
  Gość
  2021-09-07 19:00:23
  Kameralnie przy najbardziej ruchliwej już niedługo trasie w.Polsce.

 • Poznasz Goldberg
  Gość
  2021-09-08 07:17:05
  Współczucia dla mieszkańców.

  Z drugiej strony podziękowania dla polnordu, że tymi blokami osłonił resztę Wilanowa od hałasu.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.