Nowa warszawska inwestycja firmy Polnord

2018.12.05

W warszawskiej dzielnicy Wilanów wybudowane zostaną trzy kameralne budynki, które stworzą nową inwestycję firmy Polnord - Wikotria. Budowa osiedla ruszy w przyszłym roku.

Osiedle Wiktoria powstanie na południe od ulicy Adama Branickiego, w warszawskiej dzielnicy Wilanów. Kompleks stanowią trzy budynki, w których łącznie zaplanowano 87 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Polnord rozpoczął właśnie przedsprzedaż 50 pierwszych mieszkań - trzypokojowych o powierzchni od 62,91 do 78,74 m. kw. oraz czteropokojowych o powierzchni od 83,10 do 87,83 m. kw., zlokalizowanych w dwóch budynkach, oznaczonych w projekcie numerami 5 i 7.

Do dyspozycji mieszkańców przygotowanych zostanie 61 miejsc garażowych oraz 74 miejsca postojowe zlokalizowane na zewnątrz. Każdy lokal wyposażony jest w duży balkon, a do mieszkań położonych na parterze będą przynależały ogródki.

Budowa Wiktorii rozpocznie się w kwietniu 2019 roku i potrwa do I kwartału 2021 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Medusa Group. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma API Sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.