Neopark skomercjalizuje firma doradcza JLL


2016.02.09
Autor: Urbanity.pl
Współwyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację powstającego w Warszawie kompleksu biurowego Neopark, została firma doradcza JLL. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w czwartym kwartale 2017 roku.

W ramach podpisanej umowy z inwestorem - firmą Yareal - zespół ekspertów z JLL będzie odpowiadać za pozyskanie najemców oraz negocjowanie umów najmu.

Kompleks biurowy Neopark to dwa nowoczesne biurowce oferujące około 24 tys. mkw. powierzchni najmu o najwyższym standardzie technicznym klasy A. W podziemnym parkingu samochodowym znajdzie się miejsce na 618 stanowisk. Inwestycja realizowana jest na działce u zbiegu ulic Cybernetyki i Wynalazek, na warszawskim Służewcu Przemysłowym.

W kompleksie znajdzie się również rozwinięta oferta handlowo-usługowa, w tym m.in. sklep spożywczy, kantyna serwująca zdrowe potrawy, kawiarnia, siłownia, boisko do gry w koszykówkę czy badmintona oraz teren do biegania. Pomiędzy budynkami zaprojektowany został dziedziniec z przestrzenią do odpoczynku.

Oddanie do użytku budynku A zaplanowano na marzec przyszłego roku, a zakończenie budowy budynku B to czwarty kwartał 2017 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RD Bud.

Inne wiadomości o Neopark, RD bud, Yareal Polska, JLL Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.