Pełny warszawski kompleks biurowy Neopark


2020.01.28
Autor: Urbanity.pl
Yareal Polska, jako inwestor kompleksu Neopark w Warszawie, może pochwalić się pełną komercjalizacją biurowca. Wśród najemców są m.in. Play, Inpost, New Work, Olympus oraz Mitsubishi.

Neopark jest nowoczesnym kompleksem biurowym, który składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 24 000 mkw. Punktem centralnym kompleksu jest wewnętrzny, wypełniony zielenią dziedziniec, który wraz z położoną na parterze restauracją i przylegającym do niej zewnętrznym tarasem, stanowi przestrzeń do spotkań i relaksu zarówno dla najemców jak i mieszkańców.

Warszawski kompleks przy ulicy Cybernetyki na Mokotowie został wynajęty już w 100 proc. Było to możliwe dzięki podpisaniu umów ekspansji przez takie firmy jak New Work (o dodatkowe ok. 400 mkw.) i Inpost (o dodatkowe ok. 440 mkw.). Największym najemcą Neoparku pozostaje operator telefonii komórkowej Play, którego pracownicy wprowadzą się jeszcze w tym roku do biur o powierzchni ponad 11 000 mkw.

Użytkownicy Neoparku mogą korzystać z wielu udogodnień, w tym m.in. restauracji, klubu fitness czy infrastruktury dla rowerzystów.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.