Na warszawskim Mokotowie rośnie biurowiec Neopark


2015.11.07
Autor: Urbanity.pl
U zbiegu ulic Cybernetyki i Wynalazek budowany jest nowoczesny kompleks biurowy Neopark, który składał się będzie z dwóch budynków. Inwestorem jest firma Yareal, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JEMS Architekci.

Neopark dysponował będzie powierzchnią biurową wynoszącą 24 tys. metrów kwadratowych oraz pomieszczeniami handlowo-usługowymi. Kompleks, który składał się będzie z dwóch budynków otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Pomiędzy obiektami znajdzie się zielony dziedziniec, gdzie znajdą się główne wejścia do budynków. Od dziedzińca zabudowa będzie rosła kaskadowo. Na drugiej i piątej kondygnacji zaplanowano zielone tarasy, na których będzie można odpocząć w trakcie pracy.

Dodatkowo powstanie parking dla rowerów, klub fitness oraz prysznice. Samochodowy będzie można zaparkować w podziemnym garażu oraz na tyłach biurowców.

Ciekawym pomysłem, który zostanie zastosowany w kompleksie będą specjalnie zaprojektowane budki, w których w miesiącach letnich będą mogły zamieszkać motyle.

Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.

Inne wiadomości o Neopark, JEMS Architekci, Yareal Polska

Komentarze


  • otel
    Gość
    2015-11-14 18:36:50
    Nieciekawy, taki jakie stoją w Mordorze, powinni pójść w stronę Wola Invest, ładniej by się wkomponował.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.