Jeszcze więcej biur w kompleksie Neopark

2018.11.23

Wraz z początkiem listopada powiększyła się przestrzeń biurowa w kompleksie Neopark, który realizowany jest przy ulicy Cybernetyki w Warszawie. Inwestorem jest firma Yareal Polska.

Neopark to kompleks biurowy składający się z dwóch biurowców o łącznej powierzchni najmu na poziomie 24 000 mkw. Inwestycja została zaprojektowana w oparciu o koncepcję kampusu, co oznacza, że centralną częścią jest wewnętrzny zielony dziedziniec. Całość uzupełniona została mieszczącą się na parterze restauracją i przylegającym do niej tarasem.

Na terenie Neoparu dostępna jest również infrastruktura rowerowa, stacje ładowania samochodów elektrycznych czy urządzenia do recyclingu. Inwestycja może się pochwalić certyfikatem BREEAM.

Za projekt architektoniczny kompleksu odpowiada biuro JEMS Architekci, które zaprojektowało szklane płaszczyzny fasady, przełamane łąkową zielenią dziedzińca.

Neopark, którego budowa zakończyła się w listopadzie, zlokalizowany jest na Dolnym Mokotowie, u zbiegu ulic Wynalazek i Cybernetyki.


Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.