Neopark siedzibą centrali firmy Play


2020.10.14
Autor: Urbanity.pl
Operator sieci telekomunikacyjnej Play w przyszłym miesiącu przeprowadzi się do swojej nowej siedziby na warszawskim Mokotowie.

Nowa siedziba centrali firmy Play mieściła się będzie w kampusie biurowym Neopark, który znajduje się u zbiegu ulic Cybernetyki i Wynalazek na Mokotowie. Firma będzie największym najemcą kompleksu.

W listopadzie br., rozpocznie się przeprowadzka do nowej siedziby Play. Firma funkcjonowała będzie na powierzchni 11 000 mkw., zajmując prawie całą przestrzeń jednego z dwóch biurowców kampusu.

Neopark to dwa 5-kodnygnacyjne biurowce, które oferują łącznie 24 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia w standardzie technicznym klasy A. Obecnie kompleks jest w 100 proc. skomercjalizowany. Pomiędzy budynkami mieści się duży, ogólnodostępny zielony dziedziniec, na który kaskadowo schodzą słoneczne tarasy, przylegające do biur zajmowanych przez najemców.

Kampus zrealizowany został przez firmę Yareal zgodnie z wymaganiami systemu BREEAM otrzymując certyfikat ekologiczny z oceną „Excellent".

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.