Moxo House na Mokotowie - luksusowy apartamentowiec z pozwoleniem na użytkowanie


2022.06.23
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Zakończyła się rozpoczęta w 2021 roku realizacja inwestycji mieszkaniowej Moxo House na warszawskim Mokotowie. Jest to pierwszy projekt belgijskiego dewelopera GH Development w Polsce. Firma już przygotowuje się do budowy 7 nowych inwestycji w Warszawie.

Moxo House to kameralny apartamentowiec przy ulicy Goszczyńskiego 31 A na Mokotowie, który właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie. W ramach inwestycji belgijskiego dewelopera powstało 13 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 67 do ponad 180 mkw., miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie w garażu podziemnym. GH Development sprzedał do tej pory 80 proc. apartamentów, a w ofercie pozostały już tylko 3 ostatnie lokale.

Apartamentowiec na Mokotowie to wyjątkowa inwestycja, która została wybudowana z myślą o najbardziej wymagających klientach poszukujących dla siebie luksusowych nieruchomości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tempa sprzedaży, które cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Aktualnie finalizujemy sprzedaż i dzięki otrzymanemu pozwoleniu na użytkowanie możemy płynnie przejść do odbiorów lokatorskich – powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing, GH Development.

Generalnym wykonawcą była firma CFE Polska. GH Development, dla której Moxo House był pierwszym projektem w Polsce, przygotowuje budowę ponad 1 500 mieszkań w 7 warszawskich dzielnicach: na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Pradze Północ, Wawrze, Woli i Włochach.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.