Belgowie z ambitnym planem inwestycyjnym budowy w Warszawie ponad 1 500 mieszkań


2022.05.26
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Belgijska firma deweloperska GH Development ma w planach budowę ponad 1 500 mieszkań w Warszawie. Spółka, która obecnie kończy budowę apartamentowca na Mokotowie, realizowała będzie projekty mieszkaniowe również w innych lokalizacjach Polski.

Wywodząca się z belgijskiej firmy deweloperskiej rodziny Huyzentruyt - spółka GH Development, która na polskim rynku obecna jest od 2018 roku, jest w posiadaniu atrakcyjnych działek w Warszawie. W ciągu najbliższych lat firma planuje budowę inwestycji mieszkaniowych, w ramach których docelowo powstanie ponad 1 500 mieszkań.

Obecnie GH Development kończy realizację swojej pierwszej inwestycji w Polsce - apartamentowca Moxo House, który powstaje na warszawskim Mokotowie przy ulicy Goszczyńskiego 31A. Dobiega końca także sprzedaż mieszkań. Właścicieli znalazło już 80 proc. lokali., a w ofercie znajdują się już tylko 3 wolne apartamenty.

- Po intensywnym okresie przygotowawczym i naszym debiucie na warszawskim rynku nieruchomości rozpoczynamy prace nad kolejnymi projektami, finalizując formalności i prace wstępne dla kolejnych inwestycji, które planowane są jeszcze w bieżącym roku – powiedziała Aleksandra Żuralska, Country Manager GH Development.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.