Ruszyła sprzedaż apartamentów na Mokotowie w Warszawie


2021.01.18
Autor: Urbanity.pl
Belgijski deweloper wprowadził do sprzedaży apartamenty z kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie na Mokotowie - Moxo House.

Moxo House będzie niewielkim apartamentowcem, który powstanie na działce przy Alei Niepodległości na Mokotowie w Warszawie. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano zaledwie 13 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 67 do ponad 180 metrów kwadratowych. Deweloper, renomowana belgijska firma GH Development właśnie rozpoczęła sprzedaż apartamentów.

Warszawska inwestycja o podwyższonym standardzie będzie pierwszą inwestycją Belgów w Polsce. Przy ulicy Goszczyńskiego 31A powstaje kameralny budynek z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi w podziemnej hali garażowej. Do wybranych mieszkań przylegają ogrody, z czego jeden imponuje swoją prawie 200-stumetrową powierzchnią. Ostatnie piętro apartamentowca zajmą penthouse’y z antresolami i ponad 50-metrowymi tarasami.

Poruszanie się pomiędzy piętrami zapewni cichobieżna winda. Apartamenty będą miały wysokość trzech metrów, natomiast penthouse’y będą dwupoziomowe z antresolą i przestronnym tarasem.

Oddanie do użytku inwestycji Moxo House zaplanowano na II kwartał 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.