Belgowie dostali zgodę na budowę inwestycji w Warszawie. Będzie to ich największy projekt w Polsce


2022.11.03
Autor: Piotr Maślak
Firma deweloperska GH Development z Belgii dysponuje już pozwoleniem na budowę inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Jagiellońskiej na warszawskiej Pradze Północ, na Żeraniu.

Belgijski deweloper GH Development od 2018 roku prowadzi swoją działalność w Polsce. Firma ma w swoim portfolio m.in. inwestycję Moxo House w Warszawie. Deweloper planuje w ciągu najbliższych lat budowę prawie 2000 mieszkań w stolicy. Trwają przygotowania w zakresie realizacji nowych inwestycji także we Wrocławiu.

Firma otrzymała właśnie pozwolenie na budowę kolejnej inwestycji w Warszawie. Przy ulicy Jagiellońskiej na Pradze Północ powstanie 7-piętrowy budynek wielorodzinny z podziemną halą garażową oraz lokalami usługowymi na parterze. W ramach nowego projektu wybudowane zostaną 143 mieszkania o metrażach od 33 do 79 mkw., w rozkładach od 2 do 4 pokoi. Wszystkie lokale posiadały będą balkon lub loggie.

Inwestycja znajduje się jeszcze w fazie przygotowawczej. Jak zapowiada deweloper, będzie to jego największa dotychczasowo realizacja w Polsce.

Komentarze


  • OlgaO
    Użytkownik
    2022-11-04 21:18:07
    Sądząc po "wyszukanej" jakości i lokalizacji - budowa pod fundusz na wynajem

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.