Kolejne etapy inwestycji Centrum Praskie Koneser

2014.04.01

Firma BBI Development, 24 marca br., otrzymała pozwolenie na budowę dwóch nowych budynków wchodzących w skład projektu - Centrum Praskie Koneser na warszawskiej Pradze. Od początku tego roku, firma otrzymała już łącznie sześć pozwoleń na budowę budynków w ramach realizowanej inwestycji.

Od stycznia br., firma posiada pozwolenia na budowę dla następujących budynków: Strażnica - zabytkowy budynek, który po przebudowie będzie pełnił funkcję usługową i Skarbnica - budynek mieszkalny z soft-loftami.

W lutym pozwolenie administracyjne otrzymały: Stary Magazyn Spirytusu - zabytek, który będzie obiektem handlowym, Nowy Magazyn Spirytusu - zabytek, który także będzie pełnił funkcję handlową, Warsztat - zabytek z funkcją usługową oraz Rektyfikacja - zabytek, w którym inwestor zaplanował pomieszczenia o charakterze kulturalnym.

Projekt realizowany jest dzięki współpracy BBI z Liebrecht & Wood. Zakończenie całej inwestycji zaplanowano na 2017 rok.

Łączna powierzchnia części handlowej to około 22,5 tys. mkw. Projekt zakłada też udostępnienie ok. 22 tys. mkw. biur w klasie A i B+

Źródło: Propertynews.pl

Komentarze


  • anka
    Gość
    2014-04-02 14:56:52
    to jeden z najciekawszych zabytków na Pradze - świetnie że będzie mógł odzyskać swój charakter. brawa za pomysł i realizację

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.