Lifestylowy hotel Moxy Warsaw Praga zmienia zarządcę


2021.02.03
Autor: Urbanity.pl
Grupa Dobry Hotel wydzierżawiła i objęła zarządzaniem hotel Moxy Warsaw Praga, który jest częścią kompleksu wielofunkcyjnego Centrum Praskie Koneser w Warszawie.

Moxy Warsaw Praga jest lifestylowym hotel marki Moxy, która należy do Marriott International. Budynek mieszczący się w Centrum Praskie Koneser powstał w 2019 roku i oferuje 141 pokoi. Hotel został właśnie wydzierżawiony na 20 lat Grupie Dobry Hotel. Spółka będzie również zarządzała obiektem.

Warszawski hotel na Pradze jest jedenastą lokalizacją w ofercie Grupy, która specjalizuje się w zapewnianiu najwyższej jakości usług hotelowych w najatrakcyjniejszych w Polsce miejscach pod względem turystycznym i biznesowym. Do tej pory hotel zarządzany był przez Hotel Professionals Management Group. Przy transakcji dzierżawy Moxy Warsaw Praga pośredniczyła firma Horwath HTL SP. z o.o.

Centrum Praskie Koneser jest wielofunkcyjnym kompleksem na Pradze, który oferuje powierzchnie biurowe, eventowe, muzea, galerie, restauracje i sklepy. Inwestycja Grupy Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A to łącznie około 60 000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej na terenach dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.