Centrum Medyczne Damian w Centrum Praskim Koneser


2018.08.30
Autor: Urbanity.pl
Już 1 września otwarta zostanie kolejna przychodnia Centrum Medycznego Damiana w Warszawie. CMD dołączyło do grona partnerów inwestycji Centrum Praskie Koneser.

Nowa placówka Centrum Medycznego Damiana otworzy się na 1. piętrze centralnie położonego budynku w Koneserze i zajmie powierzchnie prawie 800 metrów kwadratowych. To już druga inwestycja CMD w 2018 roku. Na początku lutego na warszawskim Ursynowie została otwarta nowa przychodnia Przy Bażantarni.

Centrum Medyczne Damiana zatrudnia lekarzy wszystkich specjalności, z wieloletnią praktyką i doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą. W placówkach pracuje ponad 400 lekarzy, oferujących konsultacje w zakresie blisko 70 specjalizacji. W nowej przestrzeni do dyspozycji pacjentów będzie aż 780 mkw powierzchni i 22 gabinety lekarskie, w których konsultować będą specjaliści w zakresie m.in. chorób wewnętrznych, chirurgii, endokrynologii, ginekologii, interny, kardiologii, laryngologii, neurologii czy psychologii i psychoterapii. Na najmłodszych pacjentów czekają już lekarze pediatrzy, laryngolodzy czy endokrynolodzy.

Obok centrum medycznego znajdzie się również klub fitness, salon spa czy restauracje.

Komentarze


  • Czarek Śliwiński
    Gość
    2018-09-12 14:01:35
    Fajnie że Koneser łączy tak dużo funkcji. Może stać się on dla nas mieszkańców okolic Ząbkowskiej i nie tylko bardzo ważnym miejscem. Bardzo się cieszę czytając jak dużo się tam dzieje i planuje jeszcze więcej. Oby tak dalej by Praga się wciąż rozwijała!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.