Spirit of Praga powstanie w kompleksie Centrum Praskie Koneser


2016.06.14
Autor: Urbanity.pl
Inwestor - Realty 3 Management Projekt Developerski 6 (PD6), spółka zależna BBI Development - powstającego w Warszawie kompleksu - Centrum Praskie Koneser - podpisał umowę z firmą JP Contracting na wykonanie budynku mieszkaniowego Spirit of Praga.

JP Contracting, jako generalny wykonawca tej części kompleksu wielofunkcyjnego Centrum Praskie Koneser, wybuduje budynek mieszkalny Spirit od Praga, w którym znajdzie się łącznie około 108 mieszkań. Na parterze i pierwszym piętrze obiektu powstaną dodatkowo lokale usługowo-handlowe oraz pomieszczenia biurowe, a pod budynkiem zaplanowano 1-poziomową halę garażową.

Dodatkowo w ramach podpisanego kontraktu firma przebuduje budynek E1 pod nazwą "Strażnica" z przeznaczeniem na usługi, handel i biura

Pierwsze prace budowlane projektu Spirit of Praga ruszą w terminie siedmiu dni od daty podpisania umowy, a całość ma zostać oddana do użytku do 638 dni od dnia podpisania umowy.

JP Contracting na wykonanie prac budowlanych w warszawskim Centrum otrzyma 36,7 mln zł netto. Zamawiającym jest Realty 3 Management Projekt Developerski 6 (PD6), spółka zależna BBI Development.

Inne wiadomości o Centrum Praskie Koneser, Spirit of Praga, BBI Development NFI, JP Contracting

Komentarze


  • Kazik
    Gość
    2016-06-18 16:27:09
    Koneser znów staje się ważnym miejscem dla pragi aż miło o tym czytać. Już dzis kiedy prace jescze trwają a inne dopier jak widać się zaczną ten kwartał przyciąga naprawdę ciekawych inwestorów na prawą stronę miasta. No bo Google campus mogło wybrać każde miejsce na ziemi a pomysleli własnie o Koneserze. Ciekawe jakie kolejne inwestycje pojawią się za jego tropem na Pradze mam tylko nadzieję że będą tak samo dobrze przemyslane i wpasują się idealnie w krajobraz dzielnicy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.