PepsiCo przenosi swoją siedzibę na Pragę-Północ do budynków Monopolu


2021.10.06
Autor: Urbanity.pl
Inwestycja Monopol przy placu Konesera na Pradze-Północ to nowa siedziba dla jednego z globalnych liderów branży spożywczej. Biurowiec mieści się na terenie byłej zabytkowej fabryki wódek, bezpośrednio przy Centrum Praskim Koneser.

PepsiCo przenosi swoje biuro z warszawskiej Pragi-Południe na Pragę-Północ. Jeden z globalnych liderów branży spożywczej wynajął dwie kondygnacje o łącznej powierzchni 3 550 mkw. w inwestycji Monopol, mieszczącej się przy placu Konesera, w sąsiedztwie kompleksu Centrum Praskie Koneser.

Nowa siedziba globalnego giganta mieściła się będzie w inwestycji zrealizowanej przez Grupę Liebrecht & wooD, w budynkach biurowych Monopol. Kompleks składa się z dwóch pięciopiętrowych biurowców, które połączone są podziemną halą garażową. Inwestycja o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 22 000 mkw. została oddana do użytku w kwietniu 2021 roku.

Pracownicy PepsiCo przeprowadzą się do swoich nowych biur na Pradze-Północ w drugim kwartale 2022 roku.

Do grona najemców Monopolis należą m.in. Grupa WPP, Spaces i Raiffeisen Bank International AG. Za najem powierzchni dla PepsiCo Polska odpowiedzialni byli doradcy z Colliers.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.