Monopol przy Centrum Praskim Koneser na półmetku


2020.04.24
Autor: Urbanity.pl
Na budowie kompleksu biurowego Monopol półmetek inwestycji. Projekt należący do Grupy Liebrecht & wooD oferuje nowoczesne biura przy ulicy Nieporęckiej w Warszawie.

Monopol to dwa budynki biurowe, uzupełnione o przestrzeń handlowo-usługową, które powstają wzdłuż ulicy Nieporęckiej, na działce przyległej do Centrum Praskiego Koneser. Architektura nowych budynków nawiązuje do industrialnego charakteru miejsca.

Dwa 6-kondygnacyjne biurowce Monopolu oferują łącznie 22 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Budowa budynków, które połączone będą podziemnym garażem, jest już na półmetku. Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się na początku 2019 roku, a obecnie zakończone zostały roboty związane z konstrukcją budynków. Na budowie prowadzone są równolegle prace zarówno w części podziemnej, jak i naziemnej. Trwa montaż pokrycia dachu oraz ceglanej elewacji budynków, a także wstawianie okien. Jednocześnie prowadzone są roboty wykończeniowe i instalacyjne części wspólnych.

FILM Z BUDOWY INWESTYCJI MONOPOL

Poziom komercjalizacji inwestycji wynosi obecnie 80 proc., a w ofercie dostępne są do wynajęcia jeszcze moduły biurowe z tarasami na wyższych kondygnacjach. Pierwsi najemcy wprowadzą się do Monopolu w kwietniu 2021 roku. Projekt architektoniczny warszawskiej inwestycji przy Centrum Praskim Koneser powstało na deskach pracowni Juvenes Projekt.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.