Poszerzony Plac Konesera w Warszawie


2020.05.27
Autor: Urbanity.pl
Powiększy się ogólnodostępny Plac Konesera, zlokalizowany w warszawskim kompleksie Centrum Praskie Koneser.

Powiększony Plac Konesera oferował będzie większe ogródki restauracyjne wraz z nową aranżacją terenów zielonych, co ma wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy wolą spędzać czas w otwartej przestrzeni.

Koneser, centrum kulturalno-rozrywkowe na warszawskiej Pradze już niebawem powiększy swój ogólnodostępny plac do 800 mkw., co pozwoli pomieścić nawet 500 osób. Oprócz przestrzeni restauracyjnej, latem pojawi się w Koneserze bogata oferta kulturalno-rozrywkowa, a wśród atrakcji znajdą się m.in. występy znanych teatrów dla dzieci i dorosłych, a także stref kreatywnych dla dzieci, gier podwórkowych, sztuki oraz przewodników miejskich. Nie zabraknie również różnego rodzaju koncertów muzycznych na żywo.

Centrum Praskie Koneser zlokalizowane jest na warszawskiej Pragi, na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki. Wśród barów i restauracji znajdziemy takie marki jak Bombaj Masala, Zoni, WuWu Bistro, Ferment Praski, frankie’s, ORZO, Koneser Grill by Butchery & Wine, Bar Hotel Moxy, ¾ Koneser Bar, Syreni Śpiew, a także sklepy - MUSCAT, Minty dot, Mydlarnia Cztery Szpaki czy Domkove.

Komentarze


  • Daga
    Gość
    2020-05-30 17:30:42
    No i super, że wreszcie wracamy do normalności i że przedsiębiorcy dbają o bezpieczeństwo i dostosowują się do nowych warunków!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.