Jedyny biurowiec w Warszawie tuż nad skrzyżowaniem 2 linii metra osiąga docelową wysokość


2021.04.22
Autor: Urbanity.pl
Flagowa inwestycja firmy Immobel w Polsce - nowoczesny biurowiec Central Point - osiągnął już docelową wysokość. Wieżowiec powstaje na rogu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej.

Central Point w Warszawie ma już wysokość 86 metrów. Biurowiec, który znajduje się na skrzyżowaniu dwóch linii metra obsługujących podróżujących z kierunków północ-południe i wschód-zachód w stolicy, zaoferuje prawie 20 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Inwestorem jest firma Immobel, a komercjalizacją zajmuje się zespół JLL i CBRE.

Warszawska inwestycja zlokalizowana jest na rogu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej posiada około 18 000 mkw. przestrzeni biurowej, która uzupełniona została o 1 200 mkw. powierzchni pod handel i usługi. Na jednym piętrze znajdzie się ok. 900 mkw. do wynajęcia. Przyszli najemcy biurowca będą mieli do dyspozycji 80 miejsc parkingowych na sześciu poziomach, punkty ładowania samochodów elektrycznych, parking dla rowerów, szatnie i prysznice.

Na budowie 86-metrowego budynku trwają prace wykończeniowe powierzchni wewnątrz i na zewnątrz elewacji. Central Point zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Inwestycja została zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska, co potwierdza certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Komentarze


  • Julian
    Gość
    2021-04-23 12:09:15
    A kiedy jakiś wielki gmach na placu Defilad postawicie minimum 200 m . Aby zasłonić tą stalinowską maszkarę

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.