Jedna z największych kancelarii prawnych w Browarach Warszawskich

2019.10.10

Warszawską siedzibą międzynarodowej kancelarii prawnej Allen & Overy został kompleks wielofunkcyjny Browary Warszawskie. Pracownicy firmy wprowadzą się do nowego biura jesienią 2020 roku.

Allen & Overy to obecnie jedna z największych i najbardziej innowacyjnych międzynarodowych kancelarii prawnych, która na polskim rynku funkcjonuje od ponad 25 lat. Nowa siedziba firmy znajdzie się w Browarach Warszawskich, gdzie kancelaria wynajęła 2 750 mkw. powierzchni w biurowcu Biura przy Warzelni, który jest największym biurowcem w całym kompleksie.

Pracownicy Allen & Overy przeprowadzą się do nowego biura jesienią 2020 roku. Najemca reprezentowany był przez firmę Cushman & Wakefield.

Browary Warszawskie zlokalizowane są na działce między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną. Inwestycja firmy Echo Investment, składała się będzie z części mieszkalnej, biurowej oraz publicznego placu z miejscem do odpoczynku, rekreacji z kawiarniami i sklepami. Otwarcie Browarów Warszawskich nastąpi jesienią 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.