Gotowy biurowiec Biura Przy Bramie na warszawskiej Woli

2018.12.21

Dobiegła końca realizacja pierwszego biurowca, który wchodzi w skład powstającego kompleksu wielofunkcyjnego Browary Warszawskie. Pierwsi najemcy wprowadzili się już do budynku.

Zgodnie z harmonogramem zakończyły się prace przy budowie biurowca Biura przy Bramie, który powstał na działce na rogu ulic Grzybowskiej i Wroniej. 11-kondygnacyjny budynek pokryty jest elegancką, satynową okładziną o delikatnie zielonej barwie. Do pokrycia Biur przy Bramie wykorzystano prawie 4 700 mkw. szkła, wyprodukowanego w fabryce w Pruszkowie.

Szkło to także istotny element wnętrz. Lobby Biur przy Bramie zdobi prosta recepcja w miedzianym kolorze, charakterystycznie odznaczająca się na tle zielonej ściany pokrytej magną. Projekt lobby powstał w biurze Medusa Group.

Do biurowca wprowadził się już pierwszy najemca - firma L’Oreal Polska, dla której budynek w Browarze stał się nową siedzibą na warszawskiej Woli.

Biura przy Bramie to pierwszy z budynków, który tworzył będzie kompleks Browary Warszawskie. Oprócz nowych miejsc pracy powstaje tu pierwszy plac miejski – Brama Browarów. Inwestorem projektu jest Echo Investment.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.