Fińska sieć coworkingowa wkracza na polski rynek

2018.10.30

Fiński gracz na rynku nieruchomości – Technopolis otworzy swoje biuro w Polsce. W powstającym biurowcu Chmielna 89 w Warszawie otwarty zostanie pierwszy w Polsce oddział UMA Workspace.

Technopolis rozwija obecnie sieć przestrzeni coworkingowych w największych miastach krajów nordyckich i regionu Morza Bałtyckiego. W przyszłym roku otwarte zostanie pierwszy w Warszawie obiekt UMA Workspace w biurowcu Chmielna 89.

Fińska firma oferuje przestrzenie co-workingowe i usługi dla różnej wielkości firm. UMA Workspace promuje elastyczne podejście do wynajmu przestrzeni coworkingowych, np. niewymagana jest kaucja przy rozpoczęciu korzystania z obiektu. Ponadto okres wypowiedzenia dla prywatnych biur wynosi 2 miesiące, a dla pozostałych członków UMA Workspace tylko 1.

Pierwszy polski oddział UMA Workspace będzie mieścił się w budowanym aktualnie biurowcu Chmielna 89. Inwestycja zostanie oddana do użytku na przełomie września i października 2019 roku. Technopolis ma w planach otwarcie do końca 2020 roku co najmniej 20 biur UMA.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.