Cavatina ma już certyfikat dla biurowca Chmielna 89

2020.07.15

Warszawski budynek Chmielna 89 może się już pochwalić certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec zrealizowany został przez firmę Cavatina Holding.

Nowoczesny biurowiec Chmielna 89 w Warszawie powstał pomiędzy ulicą Chmielną, a Alejami Jerozolimski w biznesowym centrum stolicy. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Epstein.

Cavatina Holding dysponuje już certyfikatem BREEAM dla tego biurowca na poziomie Excellent, za sprawą zastosowanym energooszczędnym i ekologicznym rozwiązaniom. Ponadto projekt Chmielna 89 otrzymał bardzo dobre noty w kategorii „Health & Wellbeing” dzięki wdrożeniu rozwiązań korzystnie oddziałujących na zdrowie i samopoczucie pracowników biurowych.

Chmielna 89 to 14-kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni klasy A na poziomie ponad 25 000 mkw. Całość uzupełnia przestrzeń usługowa na parterze z kantyną, sklepem i kawiarnią.

Najemcą wszystkich kondygnacji biurowych została jedna największych instytucji finansowych w Polsce, bank PKO BP. Pracownicy banku przeprowadzą się do nowego biura jeszcze w tym roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.