Cavatina ma już certyfikat dla biurowca Chmielna 89


2020.07.15
Autor: Urbanity.pl
Warszawski budynek Chmielna 89 może się już pochwalić certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec zrealizowany został przez firmę Cavatina Holding.

Nowoczesny biurowiec Chmielna 89 w Warszawie powstał pomiędzy ulicą Chmielną, a Alejami Jerozolimski w biznesowym centrum stolicy. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Epstein.

Cavatina Holding dysponuje już certyfikatem BREEAM dla tego biurowca na poziomie Excellent, za sprawą zastosowanym energooszczędnym i ekologicznym rozwiązaniom. Ponadto projekt Chmielna 89 otrzymał bardzo dobre noty w kategorii „Health & Wellbeing” dzięki wdrożeniu rozwiązań korzystnie oddziałujących na zdrowie i samopoczucie pracowników biurowych.

Chmielna 89 to 14-kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni klasy A na poziomie ponad 25 000 mkw. Całość uzupełnia przestrzeń usługowa na parterze z kantyną, sklepem i kawiarnią.

Najemcą wszystkich kondygnacji biurowych została jedna największych instytucji finansowych w Polsce, bank PKO BP. Pracownicy banku przeprowadzą się do nowego biura jeszcze w tym roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.