Nowy biurowiec na biznesowej mapie stolicy


2020.05.12
Autor: Urbanity.pl
Dobiegła końca realizacja inwestycji przy Chmielnej 89 w Warszawie, gdzie powstał budynek o oryginalnej bryle i wysokiej jakości materiałów. Inwestorem jest Cavatina Holding.

Chmielna 89 to nowoczesny biurowiec klasy A, który mieści się w biznesowym centrum stolicy, między ulicą Chmielną a główną arterią komunikacyjną miasta tj. Alejami Jerozolimskimi. Budynek będzie siedzibą jednej z największych instytucji finansowych w Polsce tj. banku PKO BP.

Obecnie trwają już tylko prace wykończeniowe wokół oraz wewnątrz biurowca Chmielna 89. Wokół budynku została już ukończona nawierzchnia chodników i stanęły elementy małej architektury. Od strony wschodniej i zachodniej biurowca są usytuowane drewniane siedziska z oparciem oraz zaprojektowane specjalnie dla tej inwestycji donice z rodzimymi gatunkami drzew. Wyróżniającą cechą projektu są zielone tarasy łagodnie „schodzące” w kierunku ulicy Chmielnej o łącznej powierzchni 370 m kw.

14-kondygnacyjny biurowiec Chmielna 89 oferuje ponad 25 000 mkw. przestrzeni do wynajęcia klasy A, która uzupełniona została o lokale usługowe na parterze, gdzie otwarte zostaną m.in. kantyna, sklep i kawiarnia. Budynek stanie się siedzibą dla banku PKO BP, który wprowadzi się do biurowca na przełomie III i IV kwartału bieżącego roku i zajmie wszystkie kondygnacje biurowe.

Komentarze


  • Tomasz313123
    Użytkownik
    2020-05-12 13:07:08
    tragedia, mieli zgode na 300 metrow i zmarnowali tak dzialkę :v mogli sprzedać działkę za więcej niż kupili i gdzieś indziej to wybudować

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.