Biurowiec Chmielna 89 dla PKO Bank Polski. Rekordowa transakcja

2019.12.04

PKO Bank Polski zajmie wszystkie kondygnacje biurowe w warszawskim biurowcu Chmielna 89. Podpisanie umowy jest jedną z największych transakcji zawartych w tym roku na rynku biurowym w Polsce.

Deweloper Cavatina Holding i PKO Bank Polski podpisały umowę wynajęcia ponad 24 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w biurowcu Chmielna 89 w Warszawie. Do budynku przeniesie się około 200 pracowników PKO Banku Polskiego.

Chmielna 89 to powstający nowoczesny, 14-kondygnacyjny biurowiec, który oferuje ponad 25 000 mkw. wysokiej klasy przestrzeni do pracy. Na parterze budynku znajduje się powierzchnia usługowa. Inwestycja posiada zielone kaskadowe tarasy o łącznej powierzchni 370 mkw.

Dogodna lokalizacja, wysoki standard budynku i możliwość dostosowania powierzchni do naszych potrzeb były jednym z kluczowych kryteriów naszego wyboru. W drugiej połowie przyszłego roku na Chmielną 89 przeniesie się około 2000 pracowników Banku
powiedział: Rafał Antczak, wiceprezes Zarządu w PKO Banku Polskim.

Chmielna 89 posiada elewację ze szklanych paneli, stali nierdzewnej i aluminiowych ram. Biurowiec posiada energooszczędne rozwiązania technologiczne.

Inwestorem jest Cavatina Holding, która w październiku tego roku sprzedała warszawski biurowiec największemu inwestorowi biurowemu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - Globalworth Poland.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.