Biurowiec przy Chmielnej 89 o bryle kryształu już gotowy


2020.07.02
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się realizacja flagowej inwestycji biurowej firmy Cavatina Holding przy Chmielnej 89 w Warszawie. Właściciel dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie biurowca.

Chmielna 89 to nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy, który zlokalizowany jest między ulicą Chmielną a główną arterią komunikacyjną miasta, tj. Alejami Jerozolimskimi. Budynek jest flagowym projektem Cavatina Holding w stolicy.

Warszawski biurowiec to 14 kondygnacji naziemnych, na których znajduje się ponad 25 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia klasy A. Całość uzupełnia przestrzeń handlowo-usługowa w parterze budynku.

To co wyróżnia biurowiec Chmielna 89 to zapewne jego bryła, która przypomina kryształ oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i dekoracyjnych. Elewacja budynku przy Chmielnej to liniowo-rytmiczny układ paneli fasadowych imitujących stal nierdzewną.

Biurowiec na Woli stał się siedzibą dla jednej z największych instytucji finansowych w Polsce - banku PKO BP, który wprowadzi się do obiektu jeszcze w tym roku. Najemca zajmie wszystkie kondygnacje biurowe. Obecnie trwają zaawansowane prace wykończeniowe i fit-outowe wewnątrz biurowca.

Chmielna 89 będzie spełniać wymogi certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.