Dwóch agentów wynajmie wieżowiec Central Point

2020.04.06

JJL wspólnie z firmą CBRE zostali wybrani na agentów odpowiedzialnych za wynajem powierzchni w powstającym budynku Central Point w Warszawie. Inwestorem jest Immobel Poland.

Central Point będzie nowoczesnym budynkiem biurowym, zlokalizowanym na rogu ulic Marszałkowskiej ze Świętokrzyską oraz tuż nad punktem, gdzie krzyżują się dwie linie warszawskiego metra.

21-kondygnacyjny biurowiec oferuje 19 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej do wynajęcia oraz ponad 1 000 mkw. przestrzeni pod lokale handlowo-usługowe. Na czwartym i siódmym piętrze zaplanowano zewnętrzne tarasy, z kolei na dwudziestym pierwszym piętrze - antresolę - skąd będą rozpościerać się widoki na panoramę miasta. Inwestycja obiega się o certyfikat BREEAM na poziomie „Excellent”.

Central Point będzie nowoczesnym biurowcem, który zintegrowany zostanie ze stacją metra Świętokrzyska. Za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Projektowe Kazimierski i Ryba oraz Arquitectonica. Central Point zostanie oddany do użytku w II kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Central Point, JLL Poland, CBRE Property Management Poland, Immobel Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.