Dobiega końca I etap inwestycji Bohema. Inwestor ma zgodę na przebudowę Szwedzkiej

2020.06.16

W ramach inwestycji wielofunkcyjnej pod nazwą Bohema na warszawskiej Pradze przebudowana zostanie ulica Szwedzka, która przylega do realizowanego kompleksu.

Zakończyły się trwające kilka miesięcy negocjacje z warszawskim Zarządem Dróg Miejskich, dotyczące remontu wraz z przebudową ulicy Szwedzkiej na Pradze Północ. Prace przeprowadzone zostaną w ramach inwestycji Bohema - Strefa Praga, której inwestorem jest spółka zależna Grupy Okam.

Wyremontowany i przebudowany zostanie cały odcinek ulicy Szwedzkiej graniczący z terenem kompleksu Bohema. Łącznie to ponad 550 metrów bieżących ulicy i w ramach przeprowadzony prac wymieniona zostanie nawierzchnia wraz z oświetleniem ulicznym, przebudowane zostaną chodniki, a na skrzyżowaniu ulic Szwedzkiej i Strzeleckiej wymieniona zostanie sygnalizacja świetlna. Ulica na tym odcinku zyska również nowe oznakowanie oraz zmienioną organizację ruchu.

Dobiega końca realizacja I etapu inwestycji Bohema i już niebawem, pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do trzech budynków. Łącznie to 303 mieszkania. W przygotowaniu jest już także drugi etap kompleksu, w którym powstaną kolejne cztery budynki z 264 mieszkaniami.

Okam planuje rozpocząć prace nad kolejnym etap jak najszybciej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.