Cedet z certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent

2016.06.02

Budynek biurowo - handlowy Cedet otrzymał prestiżowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, na etapie projektowym, uzyskując wynik 76,1 %. Inwestycja jest realizowana przy skrzyżowaniu ulicy Kruczej i Aleji Jerozolimskich w Warszawie, przez firmę Immobel Poland.

- Cedet ze względu na swoją historię i długoletnią tradycję jest dla nas szczególnym projektem, który od samego początku realizujemy nie tylko z dbałością o każdy architektoniczny detal, ale także gwarantując komfort jego przyszłym użytkownikom. Prowadzimy nasze inwestycje w najbardziej prestiżowych lokalizacjach miast, więc zależy nam, aby każda z nich stawała się ich wizytówką. Dlatego bardzo cieszy nas przyznanie Cedetowi certyfikatu BREEAM, potwierdzającego najwyższy standard i jakość naszego projektu.

- mówi Bartłomiej Hofman, Prezes Zarządu Immobel Poland.

Certyfikat BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) jest najpopularniejszym, wielokryterialnym systemem oceny nieruchomości, stanowiącym o ich jakości. Uzyskanie certyfikatu jest potwierdzeniem zagwarantowania najlepszego standardu budynku, użycia materiałów najwyższej klasy oraz przede wszystkim zastosowania rozwiązań ekologicznych.

Cedet to unikatowy projekt odrestaurowania i rozbudowy zabytkowego budynku w centrum Warszawy - modernistycznej perły polskiej architektury powojennej. Połączy on funkcje handlowe z najwyższej klasy biurami, oferując łącznie ponad 22 000 m2 powierzchni najmu oraz 140 miejsc parkingowych. W ramach inwestycji, prowadzonej we współpracy z biurami projektowymi AMC ? Andrzej M. Chołdzyński i RKW Rhode Kellermann Wawrowsky, przywrócone zostaną najcenniejsze wartości budynku, jak np. oryginalna elewacja.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.