Część podziemna Cedet'u prawie gotowa. Od stycznia prace naziemne.

2016.12.20

Dobiegają końca prace części podziemnej warszawskiego budynku Cedet, który ma zostać oddany do użytku w październiku 2017 roku. Projekt architektoniczny budynku handlowo-biurowego, przygotowały pracownie AMC - Andrzej M. Chołdzyński i RKW Rhode Kellermann Wawrowsky.

W ciągu ostatnich miesięcy, prowadzone były zaawansowane prace w obrębie części podziemnej budynku Cedet, gdzie znajdzie się parking na 138 stanowisk oraz jeden z poziomów handlowych. Łącznie inwestycja posiadała będzie cztery kondygnacje podziemne o łącznej powierzchni ponad 12 000 metrów kwadratowych.

Już w styczniu ruszyć mają prace nad konstrukcją naziemną. Cedet oferował będzie biura w najwyższym standardzie technicznym oraz powierzchni handlowe, łącznie liczące blisko 23 000 mkw.

Lokale handlowo-usługowe znajdą się na poziomach -1, 0 oraz 1 o łącznej powierzchni 7 000 mkw. Obecnie poziom komercjalizacji tej części inwestycji wynosi 90 proc. Wiadomo, że w budynku znajdą się m.in. bank, restauracja, klub fitness, drogeria, sklep spożywczy, kawiarnia oraz sklep z multimediami. Firmą odpowiedzialną za poszukiwanie najemców jest agencja JLL.

Za projekt architektoniczny odpowiadają biuro AMC - Andrzej M. Chołdzyński i RKW Rhode Kellermann Wawrowsky. CEDET otrzymał prestiżowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, na etapie projektowym.

Inwestorem jest firma Immobel Poland, a wyłącznym agentem budynku - JLL. Budowa obiektu Cedet potrwa do października 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centralny Dom Towarowy, AMC-Andrzej M. Chołdzyński, JLL Poland, Immobel Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.