Biura przy Bramie z nowym właścicielem

2019.03.29

Echo Investment sprzedało pierwszy biurowiec, który został zrealizowany w ramach Browarów Warszawskich na terenie między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną.

Fundusz zarządzany przez GLL Real Estate Partners stał się właścicielem biurowca Biur przy Bramie, którego budowa zakończyła się pod koniec 2018 roku. Swoje biura w budynku mają takie firmy jak L’Oréal Polska, WeWork, Epam Systems Poland i Sony Interactive Entertainment Polska.

Budynek Biura przy Bramie powstał u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w Warszawie i na jedenastu kondygnacjach oferuje 15 700 mkw. powierzchni do wynajęcia. Wkrótce ostatnie piętro biurowca zajmie Sony Interactive Entertainment Polska, a na parterze budynku otwarta zostanie drogeria sieci Hebe, a także restauracja. To oznacza, że w ciągu trzech miesięcy od otwarcia budynek został wynajęty w 100 proc.

Obecnie Echo Investment buduje w ramach Browarów Warszawskich jeszcze dwa biurowce - Biura przy Willi i Biura przy Warzelni.

Browary Warszawskie to wielofunkcyjny kompleks, który będzie miał około 110 000 mkw. powierzchni użytkowej. Inwestycja oferuje prawie 600 mieszkań dla klientów indywidualnych, 450 mieszkań na wynajem, powierzchnie biurowe, strefę gastronomiczno-rozrywkową oraz pełną infrastrukturę miejską: ulice, place, tereny zielone czy punkty usługowe.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.