Eiffage rozpoczyna realizację projektu Dom przy Źródle w Krakowie

2018.08.09

Eiffage Immobilier Polska rozpoczął sprzedaż mieszkań w nowym projekcie Dom przy Źródle w pobliżu Ronda Matecznego w Krakowie. Inwestycja będzie gotowa pod koniec 2019 roku.

Dom przy Źródle powstanie na działce u zbiegu ulic Podskale i Kalwaryjskiej, w krakowskim Starym Podgórzu i składał się będzie z 80 apartamentów o zróżnicowanym metrażu.

Eiffage Immobilier Polska, jako spółka z Grupy Eiffage rozpoczęła sprzedaż mieszkań, które gotowe będą z końcem 2019 roku. W ofercie znalazły się lokale od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 26 do 85 metrów kwadratowych. Na ostatnim pietrze mieściły się będą przestronne apartamenty z tarasami.

Przestrzeń wspólną Domy przy Źródle wypełni patio z niewielkim terenem zielonym, znajdzie się tam też miejsce na stojaki na rowery i stację serwisową. Naturalna zieleń pokryje również dach całego budynku. W części podziemnej inwestycji zaplanowano 88 stanowisk parkingowych.

Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo, a projekt architektoniczny przygotował architekt Wojciech Ciechan z pracowni B2 Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.