Nowa inwestycja na Mokotowie projektu JSK Architekci. Mieszkania do 88 mkw.


2022.07.14
Autor: Iwona Maślak
Na Dolnym Mokotowie, w bliskim sąsiedztwie Parku Sieleckiego powstanie czwarta inwestycja Eiffage Immobilier Polska w Warszawie. przy Kierbedzia 4 wybudowany zostanie budynek zaprojektowany przez pracownię JSK Architekci i oferujący ponad 100 apartamentów.

Grupa Eiffage ogłosiła swoją kolejną inwestycję w Warszawie. Tym razem na Dolnym Mokotowie powstanie projekt Kierbedzia 4 składający się z 8-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego oraz jednopoziomowego pawilonu usługowego. Deweloperem jest firma Eiffage Immobilier Polska, wykonawcą Eiffage Polska Budownictwo, a projekt architektoniczną wizją Mariusza Rutza z JSK Architekci.

Kierbedzia 4 oferuje łącznie 128 mieszkań o metrażach od 33,77 mkw. do ponad 88 mkw., od lokali typu studio po 2-,3- i 4-pokojowe. apartamenty. Lokale na parterze będą miały ponadstandardową wysokość 3 metrów i dysponowały będą prywatnymi ogródkami. Mieszkania na wyższych piętrach posiadały będą balkony lub tarasy. Każdy lokal ma panoramiczne okna o wysokości do 2,2 m, a mieszkania zostaną również dostosowane do montażu klimatyzacji.

Miejsca parkingowe zapewni podziemna hala garażowa na 151 miejsc postojowych. W tej części inwestycji znajdzie się także 68 komórek lokatorskich i 6 boksów rowerowych, wieszaki na rowery i stacja do naprawy rowerów. Osiedle będzie zamknięte, monitorowane i chronione. Elewacja jednej ze ścian będzie pokryta zielenią.

Inwestycja wybudowana zostanie przy ulicy Kierbedzie 4, niedaleko Parku Sieleckiego na Dolnym Mokotowie. Oddanie do użytku projektu nastąpi w połowie 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.