Eiffage zawiesił wiechę na Domie przy Źródle

2019.04.10

Zgodnie z harmonogramem trwa budowa krakowskiej inwestycji Dom przy Źródle, która jest wspólnym projektem spółek z grupy Eiffage.

Na krakowskim Starym Podgórzu trwa budowa 6-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego Dom przy Źródle, który oddany do użytku zostanie pod koniec 2019 roku. Inwestycja u zbiegu ulic Podskale i Kalwaryjskiej to wspólny projekt spółek z grupy Eiffage.

Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z planem. Na budowie odbyła się właśnie uroczystość zawieszenia wiechy, a równolegle trwa sprzedaż mieszkań i lokali, których pozostało w sprzedaży prawie 30 proc.

Dom przy Źródle oferuje 80 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 do 85 mkw. i układach od 1- do 4-pokojowych. Na ostatnim pietrze znajdują się przestronne apartamenty z tarasami. Przestrzeń wspólną inwestycji wypełni patio z niewielkim terenem zielonym oraz miejscem na rowery i stacją serwisową. W podziemnej hali garażowej znajdzie się 88 stanowisk.

Inwestycja w stanie deweloperskim ma zostać zakończona już pod koniec bieżącego roku, a jej wykonawcą jest konsorcjum Eiffage Polska Budownictwo i Eiffage Polska Serwis. Za projekt architektoniczny odpowiada architekt Wojciech Ciechan z pracowni B2 Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • strajker
  Gość
  2019-04-10 14:20:51
  Od czytania tytułu tego artykułu zabolały mnie zęby.

  Przypadek Liczba pojedyncza Liczba mnoga
  Mianownik (kto? co?): dom domy
  Dopełniacz (kogo? czego?): domu domów
  Celownik (komu? czemu?): domowi domom
  Biernik (kogo? co?): dom domy
  Narzędnik (z kim? z czym?): domem domami
  Miejscownik (o kim? o czym?): domu domach
  Wołacz (hej!): domu, domie domy

 • Kukułka
  Gość
  2019-05-01 22:50:31
  Chyba chodzi o to, że to nazwa. Tak jak w Warszawie dojedziesz do Nowego Światu a nie do Nowego Świata. Stąd nie na domu przy źródle tylko na domie przy żródle

 • VAT
  Gość
  2019-05-02 01:26:19
  Zgodnie z harmonogramem . . .

  A obok MATECZNY - najruchliwsze skrzyżowanie w Krakowie !

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.