Na Przedmieściu Oławskim wmurowano kamień pod HB1820

2021.03.19

Oficjalnie rozpoczęła się realizacja projektu mieszkaniowego HB1820 na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. Na budowie odbyło się wmurowanie kamienia węgielnego.

Inwestycja HB1820 wznoszona jest na działce przy ulicy Haukego-Bosaka 18 i 20 na Przedmieściu Oławskim. Projekt zakłada budowę 7-piętrowego budynku wielorodzinnego z reprezentacyjnym lobby z recepcją oraz garażem. Jest to druga, po Atmo na Kępie Mieszczańskiej, inwestycja realizowana przez Eiffage Immobilier Polska w stolicy Dolnego Śląska.

HB1820 oferuje 96 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 do 100 metrów kwadratowych i układach od 1 do 4 pokoi. Do każdego lokalu przypisane jest co najmniej jedno miejsce parkingowe na dwupoziomowym parkingu. Mieszkańcy budynku będą mieli możliwość zamontowania klimatyzacji we wszystkich apartamentach.

Elewacja obiektu będzie w stonowanych kolorach, a jej frontowa część będzie częściowo podświetlona i pokryta roślinnością. Od momentu rozpoczęcia sprzedaży mieszkań ponad ponad 30 proc. lokali znalazło swoich właścicieli.

Deweloperem inwestycji jest Eiffage Immobilier Polska, a jej wykonawcą Eiffage Polska Budownictwo. Za projekt architektoniczny odpowiada Panda Studio. HB1820 zostanie oddane do użytku do końca 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.