Nowy apartamentowiec na Przedmieściu Oławskim. W środku m.in. lustra Oskara Zięty


2022.09.28
Autor: Bartosz Motorek
Eiffage Immobilier Polska zakończyło budowę swojej pierwszej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu. Deweloper posiada już pozwolenie na użytkowanie dla projektu HB1820 i rozpoczął przekazywanie kluczy nowym mieszkańcom. We wnętrzach apartamentowca znajdują się m.in. lustra Oskara Zięty, twórcy słynnej wrocławskiej Nawy na Wyspie Daliowej.

HB1820 to 7-piętrowy budynek wielorodzinny na Przedmieściu Oławskim, który zlokalizowany jest na działce przy ulicy Haukego-Bosaka 18 i 20. Deweloperem jest firma Eiffage Immobilier Polska, dla której była to pierwsza inwestycja w stolicy Dolnego Śląska.

Oddany właśnie do użytku apartamentowiec wyróżnia się niezwykłym stylem, tarasowymi ogródkami oraz prestiżowymi wnętrzami z lustrami Oskara Zięty, twórcy słynnej wrocławskiej Nawy na Wyspie Daliowej. HB1820 oferuje łącznie 96 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach, do których klucze odbierają ich nowi właściciele.

Jasną elewację budynku pokrywa roślinność od jej frontowej części, a całość podkreśla iluminacja świetlna. Do obiektu można wejść przez reprezentacyjne lobby z recepcją. Na poziomie 0 i -1 mieści się 115 miejsc parkingowych. Ogródki, które zazwyczaj mieszczą się na parterze, w HB1820 znajdują się na piętrze.

Inwestycja na Przedmieściu Oławskim dostarczyła mieszkania o metrażach od 26 do 100 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. 14 z nich ma prywatne ogródki i tarasy, a pozostałe – balkony. W sprzedaży znajdują się jeszcze dwustronne lub narożne apartamenty powyżej 80 mkw.

- Motywem przewodnim był styl modern classic, który koresponduje z charakterem całej inwestycji. Dzięki sztukateriom, rozetom na ścianie w holu, a także złotym lampom i dodatkom mieszkanie stanowi udane połączenie najnowszych trendów z wyrafinowaną klasyką – mówi architekt Angelika Front z pracowni Decoroom, odpowiedzialna za projekt mieszkania.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.