Eiffage uruchamia kolejny projekt we Wrocławiu


2020.10.08
Autor: Urbanity.pl
Wrocławskie Przedmieście Oławskie to kolejna lokalizacja, gdzie spółka Eiffage Immobilier Polska zrealizuje swój projekt w tym mieście.

Pierwszą inwestycją mieszkaniową spółki Eiffage Immobilier Polska we Wrocławiu jest apartamentowiec Atmo, zlokalizowany na Kępie Mieszczańskiej. W połowie sierpnia br., ruszyła przedsprzedaż apartamentów w tym projekcie.

Teraz deweloper zaprezentował swoją kolejną wrocławską inwestycję - HB 1820, która powstanie na Przedmieściu Oławskim. Nazwa projektu nawiązuje do adresu inwestycji, czyli Haukego-Bosaka 18 i 20.

HB 1820 będzie 7-piętrowym budynkiem wielorodzinnym, w którym znajdzie się 96 apartamentów o metrażach od 26 do 100 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania na piętrach posiadały będą balkony, loggie lub taras. Ogródki nie są zaplanowane standardowo na parterze, lecz na pierwszym piętrze w układzie tarasowym. Wielkość niektórych ogródków sięga nawet 120 mkw.

Apartamentowiec posiadał będzie reprezentacyjne lobby z recepcją. Dodatkowo w podziemnej hali garażowej i na parterze (parking dwupoziomowy) zaplanowano łącznie 115 miejsc postojowych. Do każdego mieszkania przypisane jest co najmniej jedno miejsce.

Front budynku uatrakcyjnia zielona ściana z bujną roślinnością. Elewacja będzie podświetlona.

Przedsprzedaż mieszkań w HB 1820 ruszy na początku października, natomiast prace budowlane na przełomie 2020 i 2021 roku. Inwestycja ma być gotowa w trzecim kwartale 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.