Galaxy w Szczecinie zyskuje nowy wygląd


2017.02.14
Autor: Urbanity.pl
Przyspieszają prace budowlane przy przebudowie szczecińskiej galerii Galaxy. Cała ściana obiektu od strony ulicy Malczewskiego pokryta jest już rusztowaniami, gdzie zdemontowana została już prawie cała elewacja.

Luty jest miesiącem intensyfikacji prac na działce, gdzie znajduje się centrum handlowe Galaxy w Szczecinie. Duże zmiany widoczne są już na ścianie od ulicy Malczewskiego, gdzie trwa wymiana elewacji. Nowa odsłona obiektu będzie składała się z 9 200 metrów kwadratowych szklanych okładzin, 1 500 mkw. okładzin włókno-cementowych i 300 mkw. okładzin kamiennych.Elewacja galerii zostanie jeszcze uzupełniona oświetleniem led. Stara-nowa część Galaxy zostanie dopasowana architektonicznie do powstającej nowej powierzchni centrum handlowego. Szczeciński budynek zostanie rozbudowany o 20 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Wszystkie prace remontowe wraz z otwarciem nowej części obiektu zaplanowano na czwarty kwartał bieżącego roku. Inwestorem projektu jest firma Echo Investment, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.