Foodport w centrum handlowym Galaxy w Szczecinie


2019.08.14
Autor: Urbanity.pl
Do grudnia br., potrwają prace remontowe w szczecińskiej galerii Galaxy, dzięki którym powstanie nowa przestrzeń gastronomiczna - Foodport.

Wraz z końcem sierpnia ruszy remont strefy food court w centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy w Szczecinie, którego właścicielem jest EPP.

Nowa przestrzeń gastronomiczna, pod nazwą Foodport, zostanie zaaranżowana na drugim piętrze galerii. Docelowo do dyspozycji klientów będzie 600 miejsc siedzących, a powierzchnia restauracji powiększy się o 750 mkw. Portowy klimat strefy stworzyć mają naturalne materiały połączone ze stalą. Przestrzeń zyska nowe wykładziny podłogowe, sufity oraz oświetlenie.

W ramach inwestycji pojawi się również boisko do gry w kosza, kontenery przypominające portową architekturę, słupy ogłoszeniowe czy miejskie mozaiki. Metamorfoze przejdzie także zaplecze sanitarne wraz z dodatkowym pokojem BABY ROOM dla osób przychodzących do Centrum z małymi dziećmi.

Prace remontowe ruszą 27 sierpnia i potrwają do grudnia br. Prace prowadzone będą głównie nocą, tak aby nie zakłóciło to funkcjonowania obecnej strefy gastronomicznej. Za projekt Foodport odpowiada Piotr Kalinowski z pracowni MIXD-Interior Experience Design z Wrocławia, a wykonawcą prac jest firma Baumont Invest.

W Galaxy pojawią się również nowe marki gastronomiczne, w tym m.in. Kuchnia Marche, Express Oriental, Pasibus i Papa Diego.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.