Inwestycje w Szczecinie

Forum

 • mieszkaniec Gość
  Będzie jeszcze gorzej jak było ponieważ teraz uzyska pełne prawo do wszystkiego włącznie z pełnieniem funkcji zarządu. Tego to już nikt nie przeskoczy a rada osiedla nic z tym nie zrobi bo nie ma żadnych uprawnień do jakichkolwiek zmian i podejmowania decyzji. Więc szykujmy się na podwyżki, które prędzej czy później zostaną zatwierdzone przez nich.
 • Magda Gość
  A ja jestem bardzo zadowolona z zakupu.
  Przed samym zakupem deweloper cierpliwe odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości- zawsze z uśmiechem!
  Po zakupie również pomocni.
  Samo mieszkanie dobrze wykonane, ściany równe i dobrze wygładzone, aż sam fachowiec od remontu był zaskoczony. Z podłogą podobnie.
  Bez problemu i sprawnie wymienili też subtelne usterki: okno (minimalne zarysowania na szybie), włącznik w skrzynce elektrycznej, czy nawet małe uszkodzenie w elewacji (zapewne powstałe podczas prac ekipy przy ogrodzie), a fachowcy, którzy to naprawiali zawsze byli mili.
  Pomimo tego, że mieszkanie jest od ulicy, to w samym mieszkaniu jest bardzo cicho.
  Położenie też super, jest fajny widok, jest i przestrzeń (pomimo budowy na przeciwko, która kompletnie nie wpływa na odczucia braku światła czy 'ciasnoty'- odległość budynków od siebie jest spora więc nic się nie zaburza).
  M.
 • Mike Gość
  Wiadomo kiedy start inwestycji? Pierwsza połowa roku już mija.
 • Kamil Gość
  Sklep to nie hotel - on ma być przede wszystkimi użyteczny.
 • supercity Gość
  Super inwestycja oby więcej wysokościowych nowoczesnych wizytówek miasta.
 • Kamil Gość
  Nie byle jaki obiekt, biorąc pod uwagę średnie obroty na takiej powierzchni, powinien zwiększyć PKB Szczecina o jakieś 750 mln zł.

zobacz więcej...