Inwestycje w Szczecinie

Forum

 • Sąsiad Gość
  Niestety sprzątanie parki jest beznadziejne. Brud, brud i jeszcze raz brud. Zarządca nie ma uwag. Po zgłoszeniu zrobił kontrolę inodpisal, że nie ma uwag. Podobno klatka jest myta 3 razy w tygodniu. Tylko nie wiem która, bo chyba nie u nas.
 • Ryszard Gość
  Odradzam zakupu lokalu na osiedlu Reda City.

  Budynek oddany do użytku w tragicznym stanie. Wszędzie syf i niedociągnięcia. Po wielu miesiącach usterki zgłoszone do dewelopera nie zostały usunięte. Deweloper unika zgłoszonych napraw. Pracownicy umawiają się na naprawy i nie pojawiają się.

  Klatki brudne.
  Windy zaniedbane.
  Kanalizację przed budynkiem co chwilę się zapycha.
  Wszędzie pęknięcia, plamy po zalaniach.
  Wykończenie tragiczne, wstyd zaprosić kogokolwiek.

  Każdy może do budynku wejść i samemu się przekonać, drzwi do klatek są rozwalone więc są wiecznie otwarte. Zapraszamy.
 • Adam Gość
  Wizualizacja nijak się ma do rzeczywistości, bo tak naprawdę to tam jest strasznie ciasno. Budynek przy budynek jak w jakimś więzieniu. Z okna widzisz ścianę innego budynku. Masakra.
 • Łuki Gość
  Mam,pytanie czy wrzosowe wzgórze będą bezpieczne kamery?
 • Gerard 'Ger-Bud' Gość
  Sugeruję zachować dużą dozę ostrożności przy tym inwestorze (Idea Inwest). Mają bardzo złą opinię w środowisku budowlanym w regionie (które nie jest przecież aż takie wielkie) w trakcie trwającej właśnie przebudowy Sky Garden. Nie komfort klienta się liczy, a gdzie by tu jeszcze obniżyć sobie koszty poprzez obcięcie czegoś.
 • nie warto kupować Gość
  przecież po fuszerce, którą odstawili w Hanzie nikt normalny nie powinien nic od nich kupić, w Hanzie co weekend coś się kopci w środku, windy przestają działać, a ochrona ma zakaz wzywania straży pożarnej

  oni są do niczego, kolejną patodeweloperkę wybudują

zobacz więcej...