Inwestycje w Szczecinie

Forum

 • Gość Gość
  No to Helga na co czekasz bierz się do roboty zamiast tutaj skrobać.
  Napewno Helga jesteś energiczna i nowoczesna.
  Czekamy na efekty.
 • Gość gość Gość
  Podwykonawca nie ma obowiązku wymieniać list itp. Zrobił to z dobrej woli a skoro wyrywal listwy to nic dziwnego że był gruz pewnie teraz żałuję że zrobił robotę za kogoś i zawieszono na nim psy. Proszę iść zobaczyć mieszkanie dzisiaj ;) pewnie już skończone i sprzątanie
 • mieszkaniec Gość
  To było zebranie nie wspólnoty ale naprędce zrobione zebranie o zgodę dla administratora. Jak zawsze podano kilka dni przed terminem bez prawa składania wniosków. Wiec dla kogo to. Jezeli to wspólnota z tym coś miała to co z tym ze rok 2019 mieszkancy odrzucili wszystkie wnioski administratora.
 • EXP Gość
  Inwestor bajery wciska że do października ogarną :D
 • GOSC Gość
  Ktos ładnie napisał niech Szczecin się rozwija nigdy nie widział Szczecin. Ladnie RONSON od kilku lat przy kazdym budynku pisze ze jest to w dzielnicy Warszewo. Ładnie się takie coś słyszy ale jest to Arkońskie. Zapomnieli napisać ze sąsiedztwo nie jest ul. Panoramiczna a ul Zakole. Ul. Panoramiczna nie jest w sąsiedztwie ale jest to całość poszczególnych kawałków które na dodatek nie posiadają chodnika, bo chodnikiem nie jest trawnik pomiędzy zapchaną samochodami ulicą a oknami na parterze o szerokości 2m. Budowniczowie mają chyba dobre wejścia w Chinach i na zapas wiedzieli o mającej nastąpić kwarantannie bo na kilkanaście klatek wykonali taki "duzy " plac zabaw ze nie zmiesci się tam po jednym dziecku z klatki. Owszem przy budowie pierwszych bloków powstał kosztem budowy tych bloków duzy plac zabaw Ładnie wyglądało zlikwidowano je na potrzeby budowy. Ale poczekajcie jak skończą całkowitą budowę. Jeden wjazd na teren jest droga w uzytkowaniu Po pierwsze jest duzy tłok a po drugie jest tylko dojazdem na osiedle a wątpię by właściciel nie dość ze ją udostępnia to miałby ją remontować a wymaga to. Najlepsze na koniec jest to dlaczego budowano w głąb od głównej bramy. dlatego ze teraz dopiero widać ja duzy obszar został po opuszczonych ogródkach gdzie od ul. Zakole można by zrobić dodatkowy wjazd ale niestety teren trzeba by wykupić. Ale niestety widząc ruch na osiedlu i wjezdzie z Krasińskiego będzie to konieczne to teren ten trzeba wykupić i opłacić wykonanie, I kto to będzie musiał opłacić . Budowa zakonczona więc kto? oczywiście wspólnota, Tylu mieszkanców to nie wyniesie duzo. ha-ha.
 • Ufff Gość
  Bardzo ale to bardzo dobrze. To rdzawe coś tylko dopełniłoby obrazu Szczecina w tej części miasta jako jednego wielkiego złomowiska i graciarni.
 • gość Go Gość
  Potrzeba tu sklepów. Bardzo dobrze że się buduje nowe sklepy.Przydala by się biedronka blisko ul Dąbrówki.

zobacz więcej...