Inwestycje zachodniopomorskie

Forum

 • Kamil Gość
  A ja myślałem, że prawdziwą wyspę sztuczną robią. xD
 • Do somsiad Gość
  Już pisałem po ostatnim zebraniu, że wybierane terminy bądź godziny zebrań wyglądają jak sabotaż ze strony Falkowskiej. Aczkolwiek tym razem pytanie po cholerę tam iść skoro wyciągnięta z kapelusza pani Maria Kloska ma upoważnienia od 51% mieszkańców. Oznacza to, że zebrania mogą odbywać się w dwie osoby... WTF
 • Olka Gość
  Tak wycinają lasy przy samych wydmach, Morze Bałtyckie kiedyś się zemści...
 • Magda Gość
  A ja jestem bardzo zadowolona z zakupu.
  Przed samym zakupem deweloper cierpliwe odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości- zawsze z uśmiechem!
  Po zakupie również pomocni.
  Samo mieszkanie dobrze wykonane, ściany równe i dobrze wygładzone, aż sam fachowiec od remontu był zaskoczony. Z podłogą podobnie.
  Bez problemu i sprawnie wymienili też subtelne usterki: okno (minimalne zarysowania na szybie), włącznik w skrzynce elektrycznej, czy nawet małe uszkodzenie w elewacji (zapewne powstałe podczas prac ekipy przy ogrodzie), a fachowcy, którzy to naprawiali zawsze byli mili.
  Pomimo tego, że mieszkanie jest od ulicy, to w samym mieszkaniu jest bardzo cicho.
  Położenie też super, jest fajny widok, jest i przestrzeń (pomimo budowy na przeciwko, która kompletnie nie wpływa na odczucia braku światła czy 'ciasnoty'- odległość budynków od siebie jest spora więc nic się nie zaburza).
  M.
 • a.S Gość
  czy sa mieszkania na sprzedazdo 46 m2?
 • Mike Gość
  Wiadomo kiedy start inwestycji? Pierwsza połowa roku już mija.

zobacz więcej...