Inwestycje zachodniopomorskie

Forum

 • ... Gość
  Jak nie uchwycil to znaczy, że ktoś wyjechał samochodem z garażu mając rowery. Musiał przedostać się klatką do poziomu -1 maj klucze i pilota od bramy
 • Gość Gość
  A co konkretnie w mieszkaniu jest nie tak? Znajomy odbierał i wynajął inspektora i odebrał lokal z jedną usterką czyli zasianiem trawy na wiosnę.
 • Anna Gość
  Z moich obserwacji wynika, że rybiki cukrowe przemieszczają się rurami kanalizacyjnymi i wchodzą do mieszkania przez odpływy i otwory przelewowe w zlewach i umywalkach. O ile dostępne środki owadobójcze np. Getox, Owadostop skutecznie pozwalają pozbyć się intruzów z łazienki, czy innych części mieszkania, to niestety nie można wlewać ich do kanalizacji. Do odpływów wlewam domestos lub roztwór z octu, ale to działania raczej odstraszające.
  Póki co, nie zadomowiły się w moim mieszkaniu, ale kiedyś tego problemu w ogóle nie miałam, stąd moja determinacja. Mam też przykrą świadomość, że indywidualne działania, nawet w dłuższej perspektywie czasu będą nieskuteczne, ponieważ owady swobodnie i bez ograniczeń poruszają się w rurach kanalizacyjnych.
  Opisywana sytuacja dot. klatki nr 64.
 • stefan Gość
  Macie rację.Osiedle jest ogrodzone.Są jednak furtki kture pozwalają chodzenie na skróty.
 • Jan Gość
  Proszę o kontakt w sprawie wykupu apartamentu w Międzyzdrojach o pow. ok 25 m 2

  mój e-mail ewmar7@o2.pl
 • WSAM Gość
  Mam skierowanie na marzec 2020 r., przeczytałem sporo negatywnych opinii, szczególnie dotyczących zakwaterowania. Czy rzeczywiście są takie spartańskie warunki , czy nie ma przysłowiowych kolejek do toalet, które znajdują się na korytarzach ?
 • WWA <3 Gość
  kurna ale tu rozmow jest, chyba wszyscy co kupili tam mieszkania wpadli w jakies glebokie szambo

zobacz więcej...