Otwarcie nowej Galaxy w Szczecinie. Dużo nowych sklepów


2017.11.15
Autor: Urbanity.pl
W środę, 15 listopada br., swoją premierę ma rozbudowane centrum handlowe Galaxy w Szczecinie. W ramach inwestycji pojawiły się nowe sklepy, a z okazji otwarcia galerii, przygotowano wiele atrakcji.

Rozbudowana część szczecińskiej galerii Galaxy ma powierzchnię 16 500 metrów kwadratowych. Wraz z dotychczasowym budynkiem, centrum handlowe oferuje obecnie prawie 200 sklepów i punktów usługowych o łącznej powierzchni blisko 60 000 mkw.

Jakie sklepy otwarte zostały w nowej części?
Oddane do użytku w 2003 roku Galaxy, a od 2016 roku rozbudowywane, oferuje takie marki jak Aldo, Calypso Fitness, Calzedonia, CCC, Cukiernia Sowa, DEICHMANN, Duka, Forever 21, Giacomo Conti, Go Sport, Grycan, Hebe, Homla, HOUSE, Jubitom, Księgarnie Świat Książki, Kubenz, Lancerto, Lavard, Le Creuset, Maurizio Benttoni, mBank, Media Expert, MEDICINE, MOHITO, Ochnik, Optyk Trendy, PEPCO, Próchnik, PUMA, RESERVED, Rossmann, Samsung, Semilac, Sephora, Sizeer, Smyk, Sony Center, Starbucks, Świat Zabawek, TEFAL-Home&Cook, Time Trend, Way to Beauty, WITTCHEN, Yankee Candle oraz Yves Rocher.

W ostatnim czasie podpisana została umowa najmu z polska marką Pako Lorente, która zajęła lokal o powierzchni ponad 150 mkw.

Centrum handlowe Galaxy dysponuje 5-piętrowym parkingiem samochodowym na 1500 stanowisk. Echo Investment jest odpowiedzialne za budowę i wynajem tej inwestycji na zlecenie EPP, która jest właścicielem i zarządcą Galaxy.

Galaxy jest trzydziestą inwestycją handlową zrealizowaną przez Echo Investment i jesteśmy dumni z faktu, że to także trzydziesty sukces. Umowa z Pako Lorente sprawia, że na kilka dni przed otwarciem możemy przekazać Galaxy jego właścicielowi ze stuprocentowym poziomem najmu. To już uznane i nagrodzone centrum handlowe, ale jego nowa część z pewnością dodatkowo podniesie jego atrakcyjność

- mówi Marcin Materny, członek zarządu Echo Investment.

Komentarze


  • dd32
    Gość
    2017-11-17 11:14:51
    Tradycja połączona z nowoczesnością, solidność i fachowość to najkrótsza wizytówka fabryki Okien i Drzwi Astra Lublin. Zapraszamy do kontaktu. http://oknadrzwi-lublin.pl/

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.